Partneři projektu

 

Číslo partnera Název školy Sídlo školy
1. Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Petrovice u Karviné 570, 735 72
2. Střední průmyslová škola dopravní, a.s. Plzeňská 102, 150 00, Praha 5
3. EKO Gymnázium a Střední odborná škola
Multimediálních studií
Jiřího náměstí (Zámek)1/8, 290 01, Poděbrady
4. Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o. Konečná 21, 360 05, Karlovy Vary
5. Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních
mučedníků 185
Národních mučedníků 185, 339 01, Klatovy
6. Střední škola Kateřinky – Liberec, s.r.o. Horská 167, 460 17, Liberec 17
7. Gymnázium J.A.Komenského v Dubí, s.r.o. Bystřická 275/27, 417 03, Dubí u Teplic
8. Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4 Na Ostrově 4/4, Pražské předměstí, 551 01 Jaroměř
9. Základní škola Jevíčko U zámečku 784, 569 43, Jevíčko
10. Škola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá
střední odborná škola s.r.o.
Rantířovská 4375/9, 586 01, Jihlava
11. Gymnázium České Budějovice Česká 64, 370 01, České Budějovice
12. SOU tradičních řemesel a VOŠ, spol. s r.o. Střední 59, 602 00, Brno
13. Střední odborná škola Hranice, školská právnická osoba Jaselská 832, 753 01, Hranice
14. Střední škola obchodně technická, s.r.o. Nám. T.G.M. 1279, 760 01, Zlín
15. Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL,
o.p.s.
č.p. 570, 735 72, Petrovice u Karviné
16. Trojské gymnázium s. r. o. Trojská 211/110, Troja, 171 00, Praha 7
17. Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce Komenského 779/10, 288 02, Nymburk
18. Základní škola Nová Role Školní 232/2, 362 25, Nová Role
19. Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o. Sokolovská 1165/54, Bolevec, 323 00, Plzeň
20. ZŠ Jablonec nad Nisou – Rýnovice, Pod Vodárnou 10 Pod Vodárnou 88/10, Rýnovice, 466 05, Jablonec nad Nisou
21. Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5 Vojnovičova 620/5, Bukov, 400 01, Ústí nad Labem
22. Základní škola a Mateřská škola, Teplice nad Metují Rooseveltova 106, 549 57, Teplice nad Metují
23. Základní škola a mateřská škola Libchavy Dolní Libchavy 153, 56116, Libchavy
24. Základní škola a Mateřská škola Habry, V Zahradách 18, Habry Habry, V Zahradách čp. 18, 582 81, Habry
25. Základní škola Povážská, Nad školou 560, Strakonice Nad Školou 560, Přední Ptákovice, 386 01, Strakonice
26. Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka U Školy 39, 664 84, Zastávka
27. Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc, s.r.o. Kosinova 876/3,  779 00, Olomouc
28. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3/3, 767 01, Kroměříž
29. Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. Dolní 356, 747 15 Šilheřovice
30. Základní škola Písnická v Praze 12 Písnická 760/11, Kamýk, 142 00 Praha 4
31. Gymnázium a SOŠ pedagogická, Čáslav, Masarykova 248 Masarykova 248/24, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav
32. Základní škola Kraslice, Dukelská 1122 Kraslice, ul. Dukelská 1122, PSČ 35801
33. Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Mládežníků 1115, Nové Město, 337 01 Rokycany
34. Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5 Dobiášova 851/5, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec
35. Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676 Krátká 676, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří
36. Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky, s.r.o. Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové
37. Střední průmyslová škola Chrudim Čáslavská 973, Chrudim IV, 537 01 Chrudim
38. Základní škola a Mateřská škola Kamenice Kamenice u Jihlavy, Kamenice 402, PSČ 58823
39. Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Kunžak, náměstí Komenského 237, okres Jindřichův Hradec, PSČ 37862
40. Základní škola Brno, Gajdošova 3 Gajdošova 1282/3, Židenice, 615 00 Brno
41. Základní škola Litovel, Jungmannova 655 Jungmannova 655/2, 784 01 Litovel
42. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město Velehradská 1527, 686 03 Staré Město